Підприємці Дніпропетровщини вчилися відстоювати свої права

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи Підприємці Дніпропетровщини вчилися відстоювати свої права отключены

На Дніпропетровщині відбувся семінар для представників бізнес-об’єднань та асоціацій. Учасники зустрічі вчилися відстоювати свої права під час перевірок

“Якісна регуляторна політика має починатися з діалогу. Рішення влади будуть ефективними, тільки якщо обговорювати їх з бізнесом, доводити необхідність цих дій мовою цифр та економічного аналізу. Семінар має навчити бізнес-асоціаціі та об’єднання говорити з владою однією професійною мовою”, – розповіла голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна.

Спікери зустрічі – спеціалісти Державної регуляторної служби України  та експерти Центру комерційного права. Вони навчали учасників за допомогою онлайн-інструментів визначати рівень адміністративного навантаження на бізнес, оцінювати вплив регуляторних актів на конкуренцію. Розповіли про напрямки регуляторної політики в Україні, кроки Уряду щодо поліпшення бізнес-клімату та спрощення ведення бізнесу.

«Підприємці мали можливість опанувати методику М-тесту. Він дозволяє оцінити витрати, які матиме бізнесмен після введення того чи іншого регулювання. Це буде корисно як підприємцям області, так і всієї України», – розказала начальник відділу з питань регуляторної політики департаменту економічного розвитку ДніпроОДА Наталя Олексієнко.

Семінар зібрав близько 50 учасників. Зустріч організувала Державна регуляторна служба України спільно з Всеукраїнським центром комерційного права та фінансової підтримки.

Поделиться: