Переможці гри «Сокіл» побували на козацькій екскурсії

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи Переможці гри «Сокіл» побували на козацькій екскурсії отключены

За сприяння мерії Дніпра переможці та призери міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичої гри «Сокіл» («Джура») вирушили у подорож до Запорізької області

Школярі побували на острові Хортиця, дізналися про судноплавство тих часів і навіть покаталися козацьким човном по Дніпру. Екскурсію загалом відвідали 40 учнів міських шкіл №6, 122, 123 і 134.

У мерії Дніпра переконані: іншим містам України варто перейняти цей досвід, адже такі екскурсії допоможуть дітям краще пізнати рідну країну, її історію та традиції.

«Неймовірно приємне почуття поваги до свого міста, коли екскурсоводи Хортиці кажуть: «Дніпро – найпрогресивніше місто у національно-патріотичному вихованні», – зазначила заступник директора-начальник управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання міськради Дар’я Біла.

Нагадаємо, що Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») стартувала у Дніпрі 13 жовтня. До кінця навчального року участь у ній візьмуть понад 100 шкіл міста.

Поделиться: