На Дніпропетровщині понад 14 тисяч сімей переселенців отримали допомогу

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи На Дніпропетровщині понад 14 тисяч сімей переселенців отримали допомогу отключены

Цьогоріч на Дніпропетровщині понад 14 тисяч сімей переселенців отримали грошову допомогу від держави

Такі щомісячні виплати призначають аби покрити витрати на проживання, зокрема на оплату житлово-комунальних послуг. Про це повідомили в департаменті соцзахисту населення ДніпроОДА.

«Загалом цьогоріч із держбюджету виділили понад 150 мільйонів гривень на адресну допомогу переселенцям, що мешкають в області. Обсяг таких щомісячних виплат на сім’ю може сягати 2400 гривень», – зазначили в департаменті.

Щоб отримувати таку допомогу, переселенцям необхідно звернутися до районного управління соцзахисту за місцем фактичного проживання. Там підкажуть, як отримати довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи та оформити грошову допомогу. При собі слід мати паспорт та ідентифікаційний код.

«Всі, хто звернувся за такою допомогою в області, вже отримують її. Відмовити у призначенні виплати можуть лише у випадках, якщо з’ясується, що хтось із родини має власне житло або депозит. При цьому сума вкладу має перевищувати десять прожиткових мінімумів. Грошової допомоги можуть позбавити, якщо член сім’ї не працевлаштувався протягом півроку з дня призначення допомоги», – пояснили в департаменті соцзахисту.

Наразі на Дніпропетровщині нараховується більше 56 тисяч сімей переселенців.

Поделиться: