Медичні працівники Дніпра будуть вивчати інфекційну безпеку

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи Медичні працівники Дніпра будуть вивчати інфекційну безпеку отключены

14 вересня на базі кафедри мікробіології, епідеміології, імунології, вірусології Дніпропетровської державної медичної академії відкрили перший в Україні тренінговий центр з інфекційної безпеки

Заступник міського голови Дніпра, директор департаменту охорони здоров’я  населення Дніпровської міської ради Андрій Бабський розповів, що ідея створити такий центр з’явилася після проведення в місті конференції з безпеки пацієнтів.

За словами посадовця, у центрі навчатимуть інфекційної безпеки всіх медичних працівників лікувальних закладів міста.

Зі свого боку, президент Всеукраїнської ради захисту прав та безпеки пацієнтів Віктор Сердюк додав, що навчання у центрі розпочалося для керівників закладів охорони здоров’я первинної та вторинної ланки. Потім тренінги, які оплачуватиме місто бюджетним коштом, пройде весь медичний персонал.

«Ми прагнемо, щоб медицина у Дніпрі була чистою, адже чиста медицина – це безпечна медицина. Навчання дасть можливість вимагати виконання заходів безпеки», – сказав Віктор Сердюк.

За словами завідувача кафедри мікробіології, епідеміології, імунології, вірусології Дніпропетровської державної медакадемії Дмитра Степанського, тема інфекційної безпеки та контролю стосується і медичного працівника, і пацієнта. Для створення центру розробили спеціальну програму, яка враховує міжнародні рекомендації та національне законодавство.

Поделиться: