Дніпровський бадмінтоніст завоював три золоті медалі

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи Дніпровський бадмінтоніст завоював три золоті медалі отключены

Три «золота» здобув дніпровський спортсмен Данило Боснюк на міжнародних змаганнях з бадмінтону Ukraine Junior 2017, – про це повідомили в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА

У міжнародному турнірі з бадмінтону за перемогу боролися більше ста учасників з 11 країн. Змагання проходили серед спортсменів до 19 років.

– Змагання пройшли на найвищому рівні, всі спортсмени й тренери у захваті. Особливо хочемо відзначити нашого дніпровського хлопця Данила Боснюка, який виборов три золоті медалі в одиночному, парному та змішаному поєдинках, – розповіла віце-президент Федерації бадмінтону Дніпропетровської області Вікторія Семенюта.

В одиночному чоловічому двобої Данило Боснюк обійшов спортсмена з Молдови Крістіана Савіна та Дмитра Панаріна з Казахстану. У парному поєдинку в тандемі зі співвітчизником Данилом Шевченком – залишив позаду українців Івана Мединського та Кирила Щура.

– Тепер у планах підготовка до всеукраїнських змагань, які у жовтні пройдуть у Дніпрі. В них візьмуть участь спортсмени від 16 до 17 років. Що ж до золотого медаліста Данила Боснюка – він поїде на чемпіонат світу, що пройде у жовтні в Індонезії, – додала Вікторія Семенюта.

Поделиться: