Дніпровські АТОвці безкоштовно вивчають англійську мову

  07.09.2017 16:50   -
Влада Люди Суспільство

Безкоштовні курси для демобілізованих бійців ДніпроОДА організовує вже третій рік поспіль – за цей час англійській навчилися близько трьох сотень хлопців

Наразі розпочалися заняття у новій групі АТОвців. Хлопців навчають за інноваційними методиками, акцент – на вмінні вільно розмовляти, – про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА.

– Обласна влада допомагає АТОвцям адаптуватися до мирного життя – хтось хоче змінити професію, інші – поліпшити знання у різних галузях. Тому з 2015 року організовуємо для демобілізованих бійців безкоштовні ІТ-курси та заняття з англійської, – зазначають у прес-службі.

У двох новостворених групах – 20 студентів. Заняття проходитимуть тричі на тиждень у центрі іноземних мов English Time у Дніпрі. Атмосфера – жвава та дружня. По суботах спілкуватимуться з носієм англійської із США.

– Хоч вивчав англійську і в школі, і в інституті, та залишилося багато прогалин – важко змусити себе почати розмовляти. Думаю, на курсах зможу навчитися і цьому, – розповів Анатолій Гирка.
За 36 занять студентів навчать не тільки граматиці та вимові, головне – вони зможуть нарешті заговорити англійською.

– За весь курс студенти зможуть вивчити близько трьох тисяч нових слів, – каже викладач Анна Манжула. – Намагаємося урізноманітнити заняття, щоб хлопці навчалися із задоволенням – тоді й результат буде відмінним.

Після закінчення курсів АТОвці отримають сертифікат відповідного рівня – все залежатиме від того, як вони складуть тести.