Дніпро прийматиме фестиваль «На крилах творчості»

4 года ago Зоря3 Комментарии к записи Дніпро прийматиме фестиваль «На крилах творчості» отключены

У Дніпрі пройде Всеукраїнський фестиваль для людей з обмеженими можливостями «На крилах творчості». До нього приєднаються понад 200 учасників

Подивитися гала-концерт можуть всі бажаючі, вхід вільний, повідомили в департаменті соціального захисту населення ДніпроОДА.

«Ми всі хочемо дружби, любові, миру, підтримки. Цей фестиваль організовуємо, аби об’єднати людей з різних куточків країни – від заходу до сходу. Разом вони покажуть, що  попри фізичні обмеження мають безмежний творчий потенціал», – розповіла один з організаторів фестивалю Тетяна Шелюг.

Фестиваль триватиме три дні – з 16 по 18 жовтня. У перший день до Дніпра з’їдуться близько 130 творчих колективів та сольних виконавців. Вони продемонструють свої таланти журі, яке визначить найкращі номери для гала-концерту.

Гала-концерт відбудеться 17 жовтня у Академічному театрі драми та комедії за адресою: м. Дніпро, проспект Д. Яворницького, 97. Учасники фесту танцюватимуть, декламуватимуть вірші та найбільше – співатимуть. Подивитися концерт можуть всі бажаючі, початок – об 11.00.

В останній день фестивалю учасники приєднаються до флешмобу. У парку імені Глоби близько 70 людей візьмуться за руки та утворять живий ланцюг, демонструючи свою єдність.

Поделиться: