В одну зі шкіл Дніпра передали 87 новеньких підручників з польської мови

  19.09.2022 09:14   -
Загальне

Польська мова – друга іноземна. В одній зі шкіл Дніпра 8-й рік вивчають мову нашого західного сусіда. Вчителі переконують: дітям подобається! Чи важко дається і за якими саме підручниками викладають дітям? Про це розповіли в сюжеті телеканалу ДніпроTV.

Тетяна Трофімова працює в дніпровській школі одинадцять років. Два з них викладає польську мову для учнів 5-9 класів.

Тетяна Трофімова, викладає польську мову: «У нас польська мова вивчається, як друга іноземна мова. Групи у нас діляться по 14 дітей в класі, діти сприймають дуже із задоволенням, тому що вона дуже схожа на нашу українську. Якщо взяти польський алфавіт, то з 32 літер 17 вимовляються так само, як і українські».

Польську у Дніпрі викладають у трьох школах вже 8-й рік.

Людмила Шила, директорка навчального закладу: «В нашій школі вивчення польської мови, як другої іноземної мови, запроваджено з 2015 – 2016 навчального року. Якщо можна, скажу так: якраз співпали 3 складові — бажання дітей, бажання батьків і кадровий потенціал. В нас був вчитель, який мав знання».

Цьогоріч коштом держбюджету для учнів 5-х класів цієї школи придбали нові підручники польської мови. Предмет дітям викладають також дистанційно.