У Кривому Розі відбудеться конкурс двійників знаменитостей

  15.04.2018 13:11   -
Загальне Конкурси

У Кривому Розі в рамках Дня Європи “EUROFEST” відбудеться конкурс двійників відомих європейців, – про це на офіційній сторінці заходу у соцмережі «Фейсбук» повідомляють його організатори.
– Вам колись говорили про те, що ви схожі на когось із відомих людей? Принцесу Діану, Альберта Ейнштейна, Ангелу Меркель, Адріано Челентано або інших? Якщо так, або ви особисто знаєте таких людей, беріть участь самі або запрошуйте їх на наш новий конкурс! – пишуть організатори.
Умови участі:
– з 10 квітня по 10 травня треба надіслати анкету учасника разом із, як мінімум, двома фотографіями (https://goo.gl/forms/UYrh4lCF8OHLPil52) ;
– брати участь у конкурсі можуть як мешканці Кривого Рогу, так і інших міст країни або навіть іноземці, які схожі на відомих європейців, а саме митців, політиків, науковців тощо, при цьому не дозволяється використовувати грим або макіяж, який створює ілюзію подібності на відомих європейців.
Переможці будуть визначені 19 травня 2018 року в парку ПК “Тернівський” безпосередніми відвідувачами «EUROFEST» під час концертно-фестивальних подій. Попередньо відібрані конкурсанти проведуть презентацію себе, яка засвідчить схожість на ту чи іншу відому особистість.
Призом для переможця стане 1 путівка на двох від партнера заходу – мережі відпочинкових комплексів “Відпочинок круглий рік”.