У Кривому Розі організували екскурсію… з вибухом

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Кривому Розі організували екскурсію… з вибухом отключены

Сьогодні в Кривому Розі вже втретє відбудеться екскурсія на кар’єр Південного гірничо-збагачувального комбінату, під час якої можна буде на власні очі побачити масовий вибух залізної руди. Загальна тривалість екскурсії – 3,5 години. 

– У програмі екскурсії – величезний кар’єр (огляд з облаштованого оглядового майданчика), сучасний музей Південного гірничо-збагачувального комбінату, набережна ПГЗК з ротондою, криворізькими «потьомкінськими» сходами і новим сквером зі скульптурами «Музи творчості», – розповів відомий криворізький екскурсовод і автор маршруту Володимир  Казаков.  – Але головна атракція екскурсії – можливість наживо побачити і почути масовий вибух залізної руди на кар’єрі, який проводиться всього двічі на місяць по середах.

Якщо ви також мрієте потрапити на унікальну екскурсію гірничорудного Кривбасу, стежте за анонсами на ФБ-сторінці «Крівбасстур» (https://www.facebook.com/groups/1159974054043605/).  Або телефонуйте за номером (067) 291 86 21 (екскурсовод Володимир Казаков).

Поделиться: