У Дніпрі відбудеться унікальна піша екскурсія

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі відбудеться унікальна піша екскурсія отключены

Завтра, 8 квітня, у Дніпрі відбудеться піша екскурсія до Всесвітнього дня космонавтики «Від Землі до небесних сфер», яку проведе відомий у місті історик-краєзнавець Віктор Єкшов.

«Якщо хочете відчути себе причетними до величної історії великого міста – у неділю на вас чекає велика піша мандрівка від Зоряного бульвару до Південного машинобудівного заводу. За три з половиною години ви побуваєте в двох парках і Монастирському лісі, пройдете крізь два підземні переходи, побачите дві могили видатних містян – єдині, що лишилися від двох старих цвинтарів, вразитеся величчю двох палаців і оригінальністю двох космічних пам’ятників, і навіть розшукаєте знамените Око Саурона (яких насправді теж два)! І, звісно, безліч дрібничок, у яких ховається історія краю. Наскрізною лінією подорожі є тема змін і розвитку міста від козацьких часів до грандіозних секретних розробок часів Холодної війни. Мандруємо там, де раніше було заборонено!» – обіцяє анонс екскурсії. Також передбачено пригощання трав’яним чаєм над Кленовим Байраком – це буде пауза для відпочинку у другій половині подорожі.
Крім того, організатори переконливо просять екскурсантів бути у зручному взутті, адже довжина маршруту до 5 км, а тривалість екскурсії майже 4 години.
Початок екскурсійної подорожі у неділю, 8 квітня, о 12.00. Місце збору: Зоряний бульвар, перед Кіностанцією Дафі на Підстанції. Реєструватися заздалегідь не потрібно – всі бажаючі можуть просто прийти. Ціна участі – добровільний внесок на підтримку культурно-просвітницького проекту USPACE.

Поделиться: