Підсумки тижня на Дніпропетровщині

В Дніпропетровській області тривають капітальні ремонти доріг, реконструкція навчально-виховного комплексу та будівництво дитсадка

Завершено капремонт вулиці Шевченка – однієї з центральних у селі Катеринівка Покровського району. Нині тут якісне асфальтове покриття. Цією дорогою їздить шкільний автобус, який підвозить дітей до школи та дитсадка. Крім того, більша частина вулиці Весела, що знаходиться  у селі Болтишка Криничанського району, відремонтовано. Мешканці місцевих приватних будинків скаржилися на глибокі ями, через які до них не могла проїхати швидка.

На стадії завершення – капремонт терапевтичного корпусу Верхньодніпровської районної лікарні. Підрядники повністю замінили вікна та двері й уже завершили оздоблювальні роботи. Залишилося лише встановити металеві решітки на вікна. Також у Верхньодніпровському районі розпочали реконструкцію Верхівцевського навчально-виховного комплексу № 1. Ремонтники вже роблять нову покрівлю та облаштовують коридори. У всіх приміщеннях навчального комплексу встановлять нові системи опалення та водопостачання.

У Підгороднему Дніпровського району біля школи № 4 зводять новий дитсадок на 115 дітей. Підрядники вже залили фундамент і балки, зробили гідроізоляцію. Наразі проводять зворотну засипку ґрунту,  заливають підпірну стінку й колони. Загальна площа майбутнього дошкільного закладу – 1,5 тисячі квадратних метрів.

Попередня стаття: