Підприємці з Туреччини завітають на бізнес-форум до Дніпра

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи Підприємці з Туреччини завітають на бізнес-форум до Дніпра отключены

Восени представники бізнес-кіл Туреччини завітають на профільний форум до Дніпра

Домовленості про це було досягнуто під час зустрічі директора «Агентства розвитку Дніпра» Володимира Панченка та експерта CMD Ukraine Ігоря Гужви з президентом Міжнародної спілки бізнесменів України та Туреччини (TUID) Бураком Пехвиланом. Попередню згоду на участь у заході вже отримано від 20-ти турецьких бізнесменів.

Сторони обговорили актуальні питання розвитку торгово-економічних відносин та інвестиційної співпраці. Особливу увагу було зосереджено на ініціативі «Агентства розвитку Дніпра» щодо створення сучасного мультинаціонального індустріального парку в Дніпрі.

Наразі учасники зустрічі намітили план спільних дій, який передбачає об’єднання зусиль, досвіду та ресурсів обох країн з метою започаткування  інноваційного виробництва нових товарів на основі R&D  (Research&Development). Також досягнуто абсолютної згоди у поглядах на майбутній розвиток українсько-турецьких відносин, зокрема стосовно доцільності інтенсифікації торгово-виробничої кооперації на засадах забезпечення високоякісною продукцією, в першу чергу, понад 120-мільйонного українсько-турецького ринку з перспективою виходу на ринки третіх сторін, зокрема ЄС.

 

 

Поделиться: