Кредитування бізнесу: чи можливо це в 2023 році?

  20.03.2023 15:22   -
Загальне

В Україні на сьогоднішній день діє багато банків, які пропонують кредитні продукти для бізнесу. Але доступність кредитів для малих та середніх підприємств залежить від кон’юнктури ринку та економічної ситуації в країні. 

При оформленні кредиту для бізнесу, банки зазвичай ретельно перевіряють кредитоспроможність позичальника та його бізнес-план. 

Для підвищення своїх шансів на отримання кредиту, бізнес-власники можуть скористатися допомогою фінансових посередників, наприклад служба миттєвого кредитування, сайт Finance.ua. Фінансовий портал допоможе у виборі найбільш вигідної кредитної пропозиції та підготовці необхідних документів. 

Деякі державні програми підтримки бізнесу, такі як “Доступні кредити 5-7-9”, можуть допомогти у забезпеченні фінансової підтримки для розвитку бізнесу. Президент України Володимир Зеленський заявив, що в 2023 році програма кредитування “Доступні кредити 5-7-9%” буде збережена. 

Отримання кредитів українцями в 2023 році: кредитування бізнесу

Програма “Доступні кредити 5-7-9%” — це ініціатива держави України, яка надає можливість бізнесменам отримати кредит на розвиток свого бізнесу зі знижкою відносно звичайних процентних ставок. Програма виконується через Національний банк України та співпрацюючі банки. 

Умови програми передбачають наступне:

  1. Розмір кредиту може становити від 50 тисяч гривень до 50 мільйонів гривень;
  2. Термін погашення кредиту не повинен перевищувати 7 років;
  3. Процентна ставка на кредит складає 5% на перший рік, 7% на другий рік та 9% на третій рік і подальші.

Для того, щоб взяти кредит онлайн на Finance.ua за програмою “Доступні кредити 5-7-9%”, необхідно виконати декілька умов:

  1. Бізнесмен повинен мати зареєстрований бізнес у відповідному реєстрі та довідку про реєстрацію.
  2. Позичальник повинен мати чисту кредитну історію та позитивний фінансовий результат за останній рік.
  3. Кредитна заява повинна містити проект розвитку бізнесу, який був розроблений згідно з вимогами програми та пройшов експертизу спеціалістами.
  4. Банк має право вимагати від заявника додаткову забезпечення погашення кредиту, таке як гарантії, застави, іпотеку тощо.
  5. Заявник повинен мати діючу угоду про купівлю-продаж товарів або послуг з іншим підприємством або організацією.

Якщо бізнесмен виконує принципи кредитування та відповідає всім умовам програми, то йому може бути надано кредит зі знижкою на процентну ставку.

Загалом, можна зробити висновок, що кредити онлайн на сайті є можливим у 2023 році. Однак, варто мати на увазі, що процес отримання кредиту може бути тривалим. Тому, перед тим, як звернутися до банку за кредитом, варто ретельно підготуватися та розглянути всі можливі варіанти фінансування.

Закони про онлайн кредитування в 2023 році та підвищення кредитної доступності зробить бізнес-спільноту більш ефективною та розвиненою — це буде сприяти економічному зростанню країни.

Поділитись: