До Дніпропетровської обласної служби зайнятості можна надіслати документи онлайн

10 месяцев ago anelya Комментарии к записи До Дніпропетровської обласної служби зайнятості можна надіслати документи онлайн отключены

В період дії карантину, з метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції, в центрах зайнятості Дніпропетровського регіону максимально обмежений первинний прийом громадян шляхом особистого контакту між клієнтом та фахівцем

До уваги громадян, які залишились без роботи та мають намір в умовах дії карантину зареєструватись в службі зайнятості!

Якщо в цей період Ви бажаєте сповістити службу зайнятості про свій намір щодо реєстрації як безробітного та уникнути безпосереднього контакту з фахівцями центру зайнятості, Ви можете виконати наступні дії:

– направити скановані копії документів: ЗАЯВА про надання/поновлення статусу безробітного, ЗАЯВА про призначення/поновлення виплати допомоги по безробіттю, паспорта, ідентифікаційного коду, документа про освіту, трудової книжки та на електронну адресу центру зайнятості, до якого маєте намір звернутись;

– особисто надати ксерокопії вищезазначених документів та заяву до центру зайнятості. З метою забезпечення безконтактного обслуговування ці документи Ви маєте опустити в скриню, розташовану перед центром зайнятості.

Адреси, у т.ч. електронної пошти, номери телефонів базових центрів зайнятості Дніпропетровської області Ви можете отримати за посиланням: https://is.gd/ZaQOJX.

В Дніпрі мешканців обслуговує Дніпровський МЦЗ, розташований за адресою вул. Авіаційна, 41, тел. гарячої лінії – 068-357-96-91 або 734-94-57. Електронна пошта Дніпровського МЦЗ – cz450@dnpocz.gov.ua.

Дніпровський МЦЗ має відокремлені відділи, до яких Ви також можете звернутись, якщо маєте намір надати ксерокопії документів:

– Відділ надання соціальних послуг в Соборному районі – вул. Високовольтна, 22, тел. 734-96-59;

– Відділ надання соціальних послуг в Центральному районі – вул. Володимира Антоновича, 26, тел. 734-96-56;

– Відділ надання соціальних послуг в Шевченківському районі – вул. В.Грушевського, 70, тел. 734-96-60.

Після отримання Ваших документів одним із вищеперелічених шляхів, фахівець центру зайнятості зв’яжеться з Вами для підтвердження або уточнення наданої інформації.

Також повідомляємо, що Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 29.03.2020 року №244 «Про внесення змін до порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу».

Зміни передбачають, що на період дії карантину, введеного рішенням Уряду постановою від 11.03.2020 року №211 (зі змінами, внесеними постановою КМУ віл 25.03.2020 року №239), статус безробітного надаватиметься з першого дня після подання особою, яка шукає роботу, заяви про надання статусу безробітного, а також призначення виплати допомоги по безробіттю – з першого дня реєстрації безробітного.

Поделиться: