ДІТИ – НАШЕ ЖИТТЯ

9 месяцев ago anelya Комментарии к записи ДІТИ – НАШЕ ЖИТТЯ отключены

Марафони, екскурсії, море подарунків і солодощів -«Опозиційна платформа -За життя» Дніпропетровської області яскраво привітала дітей з їхнім святом.

«Серед великої кількості свят є такі, які особливо зворушують серце. До них належить Міжнародний день захисту дітей. Цього року епідеміологічна ситуація внесла свої корективи, масові заходи, на жаль, неможливі. Однак діти в тому не винуваті, вони все одно чекають свята, щоб відчути радість уваги, спілкування, подарунків. Тому наша команда знайшла можливість в рамках карантинних обмежень привітати дітлахів з їхнім святом», – зауважив голова Дніпропетровської регіональної організації ПП «Опозиційна платформа – За життя» Геннадій Гуфман.

Партійці Марганця, Покрова, Магдалинівського району, Павлограда та Синельникового вирішили, незважаючи ні на що, привітати дітей з багатодітних сімей і подарувати їм трохи теплих, світлих, добрих емоцій і хорошого настрою.

А в П’ятихатках і Павлограді партійні активісти передали подарунки, ігри, книжки і солодощі вихованцям дитячих садочків.

У Кам’янському міська партійна організація організувала цілий марафон добра «ДІТИ НАШЕ ЖИТТЯ». Кожного дня протягом передсвяткового тижня партійці влаштовували маленькі свята, робили великі подарунки, проводили екскурсії – одним словом, дарували діткам свято!

У перший день партійний актив завітав до Центру соціально-психологічної реабілітації дітей: передали подарунки, встановили пісочницю і завезли пісок.

Другого дня партійці подарували холодильник відділенню неврології дитячої лікарні Кам’янського.

На третій день відвідали багатодітну сім’ю Олени Пікуш – мами 8 дітей, привезли водонагрівач та подарунки всім дітлахам. Також привітали з прийдешнім святом дитячі будинки сімейного типу родини Романенко, де виховується 10 діток, і сім’ї Цимбал, в якій 6 малюків, подарунками, солодощами і розвиваючими іграми.

Наступного дня активісти партії привезли свято дітям модульного містечка переселенців із зони АТО. Ці діти постраждали
в результаті військового конфлікту, але, як і раніше, залишаються поза увагою держави. Кам’ян-ська «ОПЗЖ» постійно опікується мешканцями модульного містечка і до Міжнародного дня дітей влаштувала для малечі веселе свято з подарунками.

У суботу Кам’янська парторганізація «Опозиційна платформа – За життя» організувала екскурсію до Дніпра, до яхт-клубу «Січ» для дітей з багатодітних сімей і своїх старих друзів – найактивніших дітей і батьків, які беруть участь практично у всіх дитячих конкурсах, котрі проводить партійний осередок.

У передостанній день марафону актив партор-ганізації побував на святі й передав ранці випускникам дитячого навчального центру «Сонячний світ», який підтримує малозабезпечені сім’ї.

Паралельно, протягом цього тижня партійці проводили онлайн-конкурс дитячих малюнків. У фіналі марафону маленьких учасників конкурсу і діток будинків сімейного типу чекав чудовий сюрприз -святкування на відкритому майданчику ресторану «Навігатор» із солодким столом і цирковою програмою.

«Для нас цей тиждень став особливим. Стільки тепла, щирих посмішок і світлих емоцій! Робити добро для дітей – це найкраще, що може бути в житті! Бо діти – наше життя!» – посміхається Тетяна Чередник, керівник Кам’янської партор-ганізації «ОПЗЖ».

Анна АНДРЄЄВА

Поделиться: