Вчених області запрошують взяти участь у міжнародному конкурсі

1 месяц ago Зоря2 Комментарии к записи Вчених області запрошують взяти участь у міжнародному конкурсі отключены

Вчених Дніпропетровщини запрошують взяти участь у конкурсі українсько-французьких проєктів. Переможці отримають фінансування своїх розробок. Заявки приймають до 15 липня.

Як повідомили в обласному департаменті освіти і науки, долучитися до конкурсу запрошують науково-дослідні групи закладів вищої освіти та наукових установ. Щоб взяти участь у конкурсі, слід відправити або подати особисто пакет документів за адресою: Міністерство освіти і науки України, бул. Тараса Шевченка, 16, к. 310, м. Київ, 01601.

Серед пріоритетних напрямків проєктів, зокрема, інформаційні та комунікаційні технології, енергетика й енергоефективність, раціональне природокористування, фізика високих енергій, аграрний сектор, гуманітарні науки і науки про життя, нові технології профілактики та лікування захворювань, нові речовини та матеріали.

Конкурс проводять МОН України, Міністерство Європи та закордонних справ Франції, Міністерство вищої освіти, досліджень та інновацій Франції. Більше інформації – за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/news/startuvav-konkurs-ukrayinsko-francuzkih-naukovo-doslidnih-proyektiv-na-2021-2022-rr-dedlajn-podachi-zayavok-15-lipnya.

Поделиться: