«БУЛО ЖИТТЯ І МЕДОМ, І СТЕРНЕЮ…»

  17.11.2021 18:35   -
Аграрії

Цьогорічний урожай видався щедрим, адже природа не підкачала. Але, як відомо, не лише погодні умови впливають на успішність будь-якого сучасного агропідприємства. Таку беззаперечну істину вкотре підтверджують колектив сільськогосподарської фірми «Дніпро-Н» та її багаторічний керманич Анатолій Кукса.

Земля Верхньодніпров-щини завжди залишалася родючою, є такою й досі. Однак все ж таки значна, якщо не левова частка успіху залежить від того, хто і як цю землю обробляє. Тому Анатолій Іванович пишається створеною командою.

Це перш за все головний інженер В. М. Корота, механізатори С. О. Кисляк, В. М. Костюченко, В. М. Романюха, В. В. Проненко, В. О. Лікаренко та водії І. М. Колісник, О. А. Крижанов-ський, О. Д. Шаповал. Саме завдяки їх самовідданій праці врожай-2021 виявився гідним – 57 центнерів озимої пшениці з гектара, ячменю – 65 та соняшнику – 32. А кукурудза навіть перевершила сподівання – 85 Ц/га!

Проте не тільки на рослинництві тримається «Дніпро-Н». На відміну від багатьох інших господарств тут зберегли та навіть намагаються розвивати тваринництво. Керівниця молочнотоварного виробництва В. Г. П’яник разом з іншими представниками колективу спромоглися довести: галузь, із репутацією ледь не збиткової, має на Дніпропетровщині неабияку перспективу. Звичайно, за умови вмілого, по-справжньому хазяйського керування…

Так, справи по-різному в агросекторі складалися, – згадує Анатолій Кукса. – Далеко не завжди держава поверталася обличчям до аграрного сектору власної економіки. Як то кажуть, було життя і медом, і стернею. Але ми видужали, вижили. Тому зараз продовжуємо нормально працювати у нових економічних умовах.

Дається взнаки багаторічний досвід роботи на землі – рідне господарство Кукса очолює понад три десятиліття. Весь цей час він відчуває відповідальність не тільки за добробут і нормальні заробітки своїх працівників, а й за долю рідної Пушкарівки
та навіть Верхньодніпров-щини загалом.

Недарма земляки кілька скликань поспіль обирали його депутатом райради, а рік тому довірили представляти свої інтереси у Дніпропетровській обласній раді. І, всупереч балачкам деяких місцевих недоброзич-
ливців, шанований у вже не існуючому районі «дід» легко обігнав конкурентів, заслужено виборовши депутатський мандат.

Інакше бути не могло -тому що, крім виборців, за Анатолія Івановича голосували всі добрі та корисні справи, зроблені ним за попередні терміни. Відремонтовані Будинок культури і дитсадок, новенька медична амбулаторія тощо.

Така довіра на селі, де всі один одного знають ледь не все життя, дуже дорогого варта. І Анатолій Кукса завжди налаштований її й надалі
виправдовувати. Причому незалежно від наявного статусу.

Тим приємніше напередодні свята побажати йому та його дружному, спрацьованому колективу міцного здоров’я, наснаги й чергових трудових звершень на своїй, Богом даній землі!

Максим КРИВЕНКО

Поділитись:

Попередня стаття: