ОБЛИЧЧЯМ ДО СЕЛА

  29.02.2024 11:32   -
Аграрії Загальне

З початку року аграрії області взяли доступних кредитів  на понад  242 мільйони гривень.

Цьогоріч 56 аграріїв регіону вже встигли скористатися урядовою програмою «Доступні кредити 5-7-9». Загалом вони взяли позик більш ніж  на 242 мільйони  у вітчизняній валюті. Область – серед лідерів за кількістю укладених договорів.

«Кредитування аграріїв не припиняється. Наразі вони активно готуються до весняно-польових робіт. Запасаються всім необхідним. На все це потрібні кошти. Підтримку надає держава», – зазначає директорка департаменту економічного розвитку ДніпроОВА Яна Худенко.

Аграрії можуть витратити кредитні гроші на закупівлю сільгосппродукції, насіння, добрив, засобів захисту рослин, палива, запасних частин для техніки,  на оплату праці робітників чи оренду.

У держпрограмі беруть участь десятки банків-партнерів. Аби отримати позику, варто ознайомитися з  умовами. Далі визначитися з метою кредитування. Обрати банк, зібрати пакет документів. Після цього подати заявку.

Кредит за програмою «5-7-9» можна взяти на термін до 10 років. Максимальна сума для агробізнесу – 60 мільйонів гривень. Для переробних підприємств – 150 мільйонів.

Довідка «Зорі»

Загалом у 2023 році урядовою ініціативою скористалися 660 агропідприємств Дніпропетровщини. Вони отримали більш ніж 3 мільярди  гривень.

Також діє грантова держпрограма зі створення садів та теплиць.

Дмитро САПА

Поділитись:

Попередня стаття: