ДЕ ТИ, МОЯ ДОЛЕ?

4 недели ago Zorya Комментарии к записи ДЕ ТИ, МОЯ ДОЛЕ? отключены

Всеволод С. з Дніпра. Прожив я з дружиною 59 років. Тепер у свої 83 сам-один. Дві дочки: одна у Вільнюсі, друга тут, на лівому березі, своя сім’я. А я на правому, дім приватний, усі зручності. Є літня кухня, теплиця, шість соток. Забезпечений.
Живемо — я і песик — у любові та ніжності.

Олександр А. з Павлограда. 61 рік, ріст 176, вага 74, пенсіонер, у своїй хаті проживаю самотньо. Сподіваюся на вісточку від одинокої жінки, всі подробиці з’ясуємо.
Володимир Я. з Дніпра. Син і дочка живуть окремо, матеріально незалежні. Мені 58, мешканець приватного сектора. Прагнути кращого в такому віці, як я, ще непізно. Від ровесниці, яка так само бажає позбутися одинокості, чекатиму листа.

Олександр Р. з Дніпра. Жонатий не був, люблю дітей, вже хочу їх мати. А наразі тішуся своїми племінниками. Хочу зустріти добру, надійну, веселу, вірну дівчину і одружитися!
Мені 35, ріст 181, вага 91, зелені очі, темно-русявий, міцної статури, з почуттям гумору.
Надія Б. з Дніпровського району. 71 рік, син живе окремо. Мій дім за два кілометри від межі міста, в хаті усі зручності. Більше подробиць залишаю для того одинака, котрий побажає написати мені.

Світлана К. з Апостолівського району. Здрастуйте, Олено! Признаюся, випадково попала в руки «Зоря», я почитала, і захотілося написати, спробувати удачу. Я вдова, мені 58, два сини і шестеро внуків. Живуть діти окремо, у власних домівках, усе в них є, в обох автівки, одне слово, забезпечені, дякувати Богу, в обох сім’ях є певний достаток.
Я в гарному селі, у великому будинку сама, такий простір і не потрібен. Не п’ю, не курю, врівноважена, спокійна, люблю куховарити, тільки самота докучає. Доки на роботі, то ще сяк-так, а приходиш додому, то вечорами хоч кричи. Торік ще тримала гоподарство, але все віддала дітям, бо доки прийдеш з роботи, а вони, кролі, качки, кури – чекають мене без їди, без води… Буде неймовірно, але все ж таки є іскра сподівання, що відгукнеться такий же самітник, з яким доживемо до кінця віку. Головне, щоб не пив, алкоголіків зневажаю.

Тетяна В. з Дніпра. 48 років, ріст 160, вага 60, зі здоров’ям усе гаразд, нема шкідливих звичок. Дітей нема. Мій дім у приватному секторі.
Наталка Б. Мені 36, ріст 165, середньої статури, здоровий спосіб життя, одружена не була, дітей нема. Спокійна, доброзичлива, чуйна. Свого часу скінчила металургійну академію, бухгалтер. Працюю за фахом у Дніпрі, де і мешкаю. Щоразу, як вільна, їжджу до батьків. Там, у Синельниковому, є що робити, помагати з господарством, а о цій весняній порі, та ще й на карантині, садимо город.

Мій улюблений відпочинок – подорожі. Минулого літа з сестрою та моїми друзями відпочивали на морі. Чимало могла б розповісти, які люблю мандри, але то вже хіба що тому незнайомцеві, котрий захоче поспілкуватися.
Щоб надрукуватися на нашій сторінці (виходить у кожному числі газети), пишіть так, як умієте. Але не скупіться: чим докладніше буде розказана ваша історія, ваша правда, тим більше матимете шансів на успіх.
Написане надішліть на адресу: Олені ДЕСЯТЕРИК, «Зоря», пр. Дмитра Яворницького, 18, Дніпро, 49027. І свій лист-відгук на ту чи іншу публікацію (з указанням дати!) так само шлете мені, а я перешлю тій людині, з якою хочете познайомитися. Індивідуального листування з дописувачами не веду. Адреси і прізвища не розголошую, не висилаю і ПРОШУ ДО РЕДАКЦІЇ НЕ ПРИЇЗДИТИ.

Щиро ваша О. Д.

Поделиться: