Президентом українського студентства став дніпропетровець

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи Президентом українського студентства став дніпропетровець отключены

Президентом всеукраїнської студентської республіки обрали Андрія Іваницького

Днями у м. Очаків, Миколаївської області пройшов фінал XIX Всеукраїнської Студреспубліки. Команда з Дніпропетровщини була найчисельнішою та виборола 12 кубків з 15-ти. Наші учасники стали кращими у грі «Що? Де? Коли?», футболі, дартсі, квесті, відео-новинах, еліасу, вибороли кубок діджея, Містера та Місіс глядацьких симпатій, Musik live awards та ін.

За словами новообраного президента Андрія Іваницького, перемога Дніпропетровщини у цих виборах дозволить дати поштовх до потужного розвитку молодіжної політики у всій Україні. Адже Дніпропетровщині є чим поділитись та продемонструвати на загальнодержавному рівні. Наша область – лідер у розвитку молодіжної політики в Україні.

За особистої підтримки голови обласної ради Гліба Пригунова в області реалізується ряд заходів, мета яких стимулювати та підтримувати ініціативних та активних молодих людей. Серед них – номінування на премії голови Дніпропетровської обласної ради, підтримка здорового способу життя – Спорт.LIKE, проект з розвитку молодіжної політики та громадянської участі «EducatiON LАВ», а також «ProffitDay», де молодь має змогу ознайомитись з актуальним спеціальностями та ринком праці у регіоні.

«Дніпропетровщина вкотре довела свою першість. Ми є лідерами у розвитку молодіжної політики, нам є чим поділитись на всеукраїнському рівні. Молодіжна політика – наш пріоритет. Ми намагаємось охопити нею максимальну кількість молоді. Так ми стимулюємо підростаюче покоління бути активними, цілеспрямованими та відповідальними», – зазначив голова облради Гліб Пригунов.

Слід відзначити, що до обрання президентом всеукраїнської студреспубліки Андрій займав пост губернатора Дніпропетровської студреспубліки. Серед його успішних проектів – розвиток соціальної реклами.