У Покровському квартири «під ключ» отримають 30 родин

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Покровському квартири «під ключ» отримають 30 родин отключены

У селищі Покровське завершується будівництво п’ятиповерхівки під соціальне житло. Роботи виконані вже на 98%

Ключі від власних осель отримають 30 сімей медиків і вчителів, – про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА.
П’ятиповерхівку в Покровському мали ввести в експлуатацію ще в 1995-му. Та далі стін справа не пішла: через брак коштів будівництво заморозили. Друге життя в довгобуд вдихнула обласна влада. Зараз будинок у Покровському майже готовий. На місці напівзруйнованих стін тепер – 30-квартирний дім з власною котельнею.

– Таке масштабне будівництво ми не могли потягнути самотужки, тому звернулися по допомогу до обласної влади. Нас почули – за що велика вдячність, – розказала голова Покровської РДА Світлана Назарчук. – Плануємо розпочати заселення вже цьогоріч.

У домі по десять одно-, дво- та трикімнатних квартир. У будівлі зміцнили стіни, утеплили фасад, відремонтували дах, змонтували вікна й двері, на технічному поверсі облаштували модульну котельню. Всередині кожної квартири провели комунікації, поштукатурили та пофарбували стіни, уклали лінолеум, встановили плити й сантехніку.

Залишилося підвести газ та привести до ладу прилеглу територію. Повністю завершити будівельні роботи підрядники планують до кінця 2017 року.

Поделиться: