ПОКРОВ ВИБРАВ ЖИТТЯ!

2 месяца ago Zorya Комментарии к записи ПОКРОВ ВИБРАВ ЖИТТЯ! отключены

«Для нас головне – під час карантину надати допомогу кожному, хто її потребує! Якщо ми не зможемо врятувати всіх, ми врятуємо набагато більше, ніж ті, хто навіть не намагається…

Ми вибираємо життя!» – під таким гаслом працює Центр соціальної відповідальності в Покрові.

З публікації на фейсбук-сторінці Покровської «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ» заклику стати волонтером https://www.facebook.com/profile.php?id=100030542374375, щоб допомагати самотнім літнім землякам в умовах карантину, почалася робота Центру соціальної відповідальності Покрова.

Геннадій Гуфман, голова Дніпропетровської регіональної організації партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»: «Ми не маємо змоги фізично бути поряд, ми усі ризикуємо, навіть наближаючись один до одного. Проте це не заважає нам бути близько -серцями, підтримкою!»

Ідея Центру полягає в тому, щоб у період карантину організувати адресну доставку харчів людям похилого віку, щоб їм не треба було виходити в магазин, наражаючись на небезпеку.

Базовою основою Центру соціальної відповідальності Покрова стали партійні активісти й однодумці «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ». Та протягом перших же днів, за словами керівника міської організації ПП «ОП – ЗА ЖИТТЯ» Владислава Шаповала, у штаб Центру надійшло близько сотні дзвінків від небайдужих городян з великим серцем, які готові стати волонтерами і підключитися до команди для надання продуктової допомоги людям похилого віку.

Покров одним з перших приєднався до ініціативи керівника Дніпропетровської обласної парторганізації «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Геннадія Гуфмана щодо створення в області мережі волонтерських центрів соціальної відповідальності, об’єднаних девізом «Ми вибираємо життя!».

Завдяки злагодженій роботі, команді Центру соціальної відповідальності Покрова тільки за перший тиждень вдалося надати допомогу близько п’ятистам людям похилого віку.

І це тільки початок! Як зазначив Владислав Шаповал, це щоденна робота, і вона триватиме до закінчення карантину.

Щодня до Центру соціальної відповідальності Покрова надходить по кілька десятків звернень. На кожне прохання
активісти Центру намагаються реагувати якомога швидше.

Офіс партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» в Покрові на час карантину перетворився на конвеєрну лінію, на якій збираються пакети з продуктовою допомогою. Завдяки небайдужим людям, які підключилися до команди і стали волонтерами, ця допомога вчасно надходить за призначенням.

Керівник Покровської «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ» висловлює велику подяку всім, хто втілює в життя мету проекту – допомогти одиноким пенсіонерам, людям з інвалідністю та ветеранам пережити важкі часи самоізоляції, а зокрема найактивнішим волонтерам Центру: Олександрі Свергун, Павлу Запрягаєву, Єгору Клименок, Любові Щербині і Тетяні Філоненко.

«Наша команда волонтерів працює, як єдиний механізм.
Ми дбаємо про те, аби людям похилого віку було комфортно і безпечно в умовах карантину. З волонтерськими групами працює актив членів партії, які координують роботу, проводять інструктажі та допомагають розвозити продуктові набори. Зараз складні карантинні умови і найбезпечніше залишатися вдома, щоб не піддаватися ризику. Ми завжди поруч і готові підтримати! Люди похилого віку мають це відчувати!» – зазначив Владис-лав Шаповал.

Поделиться: