У Дніпрі запрошують на історичний форум

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі запрошують на історичний форум отключены

Найвищий прояв героїзму? Подвиг в ім’я батьківщини? Чи криваве безжальне місиво і мільйони жертв, яких можна було уникнути? Різні погляди на Другу світову представлять на історичному форумі, який організує ДніпроОДА.

– Для нас важливо донести меседж – погляди на війну можуть бути різними. Головне – на таку тему слід говорити відкрито і чесно. Сприйняття історичних подій суспільством у цілому та окремо взятими людьми найчастіше не співпадає. Розбіжні точки зору на Другу світову представлять учасники історичного форуму. Його ми організуємо у дні Всеукраїнського музейного фесту, що пройде в Дніпропетровському історичному музеї наприкінці вересня, – розповів Юрій Богданов.
Історичний форум «Друга світова війна: український погляд» триватиме три дні. У перший пройдуть лекції для вчителів та старшокласників – від провідних українських істориків. Кожен із науковців презентує «власну правду» про війну. Після – розгорнуться палкі дискусії.
Найжвавіші обговорення організатори очікують навколо теми, як саме все ж слід відзначати 8 і 9 травня. У фіналі форуму – показ документальних фільмів про війну. Презентують і радянські, і зарубіжні кадри подій 30-40-х років минулого століття.
На форумі очікують поважних гостей – відомих істориків. Серед них – радник із Адміністрації Президента Василь Павлов, один із авторів книги «Війна і міф» Сергій Громенко, блогер Юрій Гудименко.
Форум пройде у Дніпрі з 20 до 22 вересня – у дні п’ятого Всеукраїнського музейного фесту. Про це повідомив радник голови ДніпроОДА Юрій Богданов.

Поделиться: