Команда дніпровських ветеранів стала другою на міжнародних спортивних змаганнях

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Команда дніпровських ветеранів стала другою на міжнародних спортивних змаганнях отключены

Збірна команда соціального проекту «Університет третього віку», посіла друге місце на Міжнародному фестивалі літньої сеньйоріади «Спорт для всіх заради здоров’я». Крім цього, дніпровські спортсмени поважного віку вибороли 11 золотих, 5 срібних та 3 бронзові медалі в індивідуальних змаганнях.
Як повідомляє прес-служба Дніпровської міськради, фестиваль відбувся 22-23 серпня у м. Луцьку. У змаганнях взяли участь 8 команд з України, Польщі, Словаччини та Литви. Перше місце посіла команда міста-організатора – Луцька.
Програма змагань включала біг на 200 та 60 метрів, штовхання ядра, велокрос, велофігури, брейн-ринг, шахи та шашки, дартс.
-Збірна команда Дніпра складалася з 20 осіб віком від 55 років. Найстаршому учаснику Володимиру Ланському – 82 роки, він посів перше місце у стрільбі. Ми показали, що наш Університет третього віку – найкращий. Дніпро представляли ветерани спорту, які довели, що й у почесному віці можна залишатися здоровим та активним. І на міжнародних змаганнях наше місто досягло таких високих результатів завдяки тому, що Університет третього віку працює ефективно, а головне – його студентам подобається навчатися, – зазначила Анастасія Кувайкіна, головний спеціаліст управління з питань розвитку соціального захисту населення.

Поделиться: