Завершується масштабний капремонт траси Дніпро-Запоріжжя

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Завершується масштабний капремонт траси Дніпро-Запоріжжя отключены

Траса Дніпро-Запоріжжя відтепер відповідає європейським стандартам. Перший в історії капремонт автомагістралі національного значення – на стадії завершення. Дорога вже із добротним покриттям. Зараз наносять розмітку і ставлять відбійники. Про це повідомила прес-служба ДніпроОДА.

Трасу державного значення Н-08 побудували ще у 80-ті. Рух на дорозі, що з’єднує два великих обласних центри, завжди жвавий – близько 12 тисяч автомобілів на добу. Покриття там давно було непридатним, а подекуди й навіть небезпечним для руху – через суцільні ями.
За капітальний ремонт траси до межі із Запорізькою областю взялися у 2017-му – зусилля об’єднали Укравтодор та Дніпропетровська облдержадміністрація. Нині близько 40 км магістралі в обидва боки – із якісним покриттям, що відповідає європейським стандартам.
– Тепер траса хоч на дорогу схожа, рухатися нею – саме задоволення, – поділився водій Дмитро Євтушенко.
Зараз дорожники роблять «останні штрихи». Працюють відразу на двох ділянках. Біля Василівки наносять розмітку, поблизу Братського – встановлюють на розділовій смузі колесо-відбійний брус. Згодом оновлять і дорожні знаки.
– Нарешті можна їхати і не боятися, що десь ямка чатує і можна «улетіти» кудись, – розповів водій Олександр Анохов. – Дорога чудова, я дуже задоволений. І час на поїздку скоротився вдвічі.

Поделиться: