У Дніпрі йде боротьба за місце у фіналі «Ліги сміху»

8 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі йде боротьба за місце у фіналі «Ліги сміху» отключены

2 жовтня у Національному центрі аерокосмічної освіти молоді ім. Макарова у першій грі півфіналу ювілейного п’ятого сезону дніпровської «Ліги сміху» зійшлися у гумористичному батлі 4 команди з різних міст України. Це гумористичне змагання має найбільший в Україні призовий фонд – 60 тисяч гривень.

– Півфінал – це пік сезону. Чому саме так? Тому що у півфіналі вирішується, хто братиме участь у найголовнішому батлі. У першій грі беруть участь 4 команди, дві з них пройдуть у фінал. Він відбудеться у грудні. В усякому разі ми отримаємо нового чемпіона. До того ж фішкою нашої дніпровської «Ліги сміху» є особливий склад зіркових тренерів, один з яких обирається рандомним способом з народу. Такого немає в жодній іншій «Лізі сміху», – зазначив головний редактор дніпровської «Ліги Сміху» Євген Гендін.
Головну тему гри – “Казки” – у перший день пів фіналу розкривали команди «Плод воображения Анатолия» (Київ), «Нервный пучок» (Дніпро), «7*Я» (Чернігів) та «Клуб брошенных парней «Анжела»» (Кривий Ріг-Харків). Їх готували до виступів зіркові тренери: Олександра Машлятіна («Тріо різні та ведуча»), Василь Байдак (Інародний театр абсурду «Воробушек»), Ілона Соляник-Голубенко (Театр «КВН ДГУ») і тренер з народу – Олександр Кіслухін.
– Команда, яку я треную, називається «7*Я». Вона непроста. Я жартую, що серед них, можливо, є товариші по службі мого батька, адже ми ще з дівчатами з «Тріо різні …» приїздили до них у Чернігів грати. Це дорослі чоловіки з досвідом, і мені від цього з одного боку спокійніше, а з іншого – я дуже хвилююся, бо боюся їх підвести. Однак я не даю їм розслабитися: спочатку така вся своя, але під кінець говорю хлопцям, що так не робиться. Ось такий у мене метод батога і пряника. Я вважаю, що таким чином можу допомагати команді на шляху до перемоги, – поділилася враженнями зіркова тренерка дніпровської «Ліги сміху» Олександра Машлятіна.
Завершальна гра 5-го ювілейного сезону дніпровської «Ліги сміху» відбудеться у грудні.

Поделиться: