Дніпропетровщина на 100% готова до зими

9 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Дніпропетровщина на 100% готова до зими отключены

Область стовідсотково готова до зими. Комунальники завершили всі перевірки комунікацій і котельнь, ремонт мереж. Підписані всі акти технічної готовності до опалювального сезону житлових будинків, шкіл, дитсадків, лікарень. Про це стало відомо під час селекторної наради у ДніпроОДА.

На селекторі Дніпропетровщина звітувала перед Прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком.
На нараді підкреслили, що всі об’єкти соціальної сфери та житлові будинки технічно готові до настання холодів на 100%.
– У домівках мешканців Дніпропетровщини, школах, дитсадках та лікарнях має бути тепло. Тому область технічно готувалася до початку опалювального сезону протягом всього літа, – зазначив голова ДніпроОДА Олександр Бондаренко.
Там, де була потреба, комунальники привели до ладу покрівлі будинків, котельні, водопровідні мережі, системи опалення. А ще відремонтували аварійні ділянки теплотрас та оновили електромережі. Нині тепломережі області укладають договори з Нафтогазом – щодо безперебійного постачання палива.
– На жаль, не всі населені пункти ще розрахувалися з Нафтогазом. Зокрема, борг міста Павлоград – 179 млн грн. Такі проблеми мають вирішуватися на місцевому рівні. Тож чекаємо на пропозиції від голови міськради. Саме він повинен вирішити питання комфорту місцевих мешканців узимку, – сказав директор обласного департаменту ЖКГ Андрій Коломоєць.
Загалом на Дніпропетровщині понад 12 тисяч житлових багатоквартирних будинків з централізованим теплопостачанням. Більш ніж 2 тисячі об’єктів соцсфери – дитсадків, лікарень, амбулаторій та ін.
Рішення про початок опалювального сезону ухвалюють органи місцевого самоврядування. Він стартуватиме, коли середньодобова температура повітря протягом трьох днів становитиме нижче за 8 градусів тепла.

Поделиться: