У Дніпрі з початку року відновлено освітлення на 260 вулицях

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі з початку року відновлено освітлення на 260 вулицях отключены

У Дніпрі активно проводиться ремонт і модернізація мереж зовнішнього освітлення. Так, з початку 2019-го їх відновили на 260 вулицях, більшість – у приватному секторі. У планах до кінця року облаштувати зовнішнім освітленням ще 50 вулиць міста. Про це повідомив директор комунального підприємства «Міськсвітло» Дмитро Костогриз.

За його словами, встановлено 6 тисяч 560 нових світильників, змонтовано понад 200 км нового самонесного ізольованого проводу. Також на більшості вулиць замінили кронштейни (кріплення для світильників). Крім цього, у рамках програми «Безпечне місто» комунальники замінили 488 аварійних опор. До кінця року планують ще близько 140.
-Із 260 відремонтованих вулиць 99-ть – це ті, які раніше не були на балансі нашого підприємства. Нагадаю, у 2018 році рішенням сесії міської ради нам на баланс передали 302 так звані безхазяйні вулиці. Того ж року нам вдалось відновити освітлення на 23-х з них. Також цього року зробили вуличне освітлення на 32 подвір’ях багатоповерхівок, де його взагалі ніколи не було. Тобто повністю будували систему зовнішнього освітлення з нуля, – розповів Дмитро Костогриз.
Директор КП «Міськсвітло» також додав, що паралельно проводиться модернізація мереж зовнішнього освітлення на центральних і магістральних вулицях, проспектах. Нещодавно відповідні роботи закінчили на вул. Княгині Ольги. Зараз комунальники працюють на вул. Ярослава Мудрого, вул. Князя Володимира Великого. Після цього перейдуть на вул. Юліуша Словацького, вул. Шевченка та площу Соборну. Під час такої модернізації замінюється старий алюмінієвий провід на самонесний ізольований. Такий провід виглядає естетичніше, а головне – він більш захищений від обривів. Також замінюємо світильники та старі, іржаві кронштейни на нові.
Загалом на балансі КП «Міськсвітло» близько 63 тисяч світлоточок.

Поделиться: