На Дніпропетровщині відбувся турнір з риболовлі для АТОвців

12 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи На Дніпропетровщині відбувся турнір з риболовлі для АТОвців отключены

На Дніпропетровщині пройшов третій турнір з риболовлі серед АТОвців та їхніх рідних. До нього приєдналися понад 100 учасників. Про це повідомили в управлінні з питань учасників АТО облдержадміністрації.

– Щороку організовуємо рибалку для АТОвців та їхніх рідних. На природі збирається велика дружна компанія однодумців. Це і змагання, і відпочинок, і реабілітація. Тож маємо чудові відгуки від учасників турніру, – розказала начальниця управління Наталія Шуліка.
Цього разу турнір проходив на ставку у Покровському районі. Ввечері першого дня для учасників виступали лауреати фесту «Пісні, народжені в АТО» та була смачна вечеря. Зранку другого дня розпочалися змагання. Переможців визначали у понад 10 номінаціях. Наприклад, відзначили учасника, який першим спіймав рибу й того, хто отримав найбільший улов.
– Від турніру у мене – найкращі враження! Люди приїжджають сім’ями, обмінюються телефонами, потім дружать. Це згуртовує. Ми більше говоримо не про війну, а про мирне небо, – поділився АТОвець Віктор Каперцов.
Турнір з риболовлі проходить третій рік поспіль.

Поделиться: