Дніпряни завоювали «золото» на чемпіонаті України з легкої атлетики

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи Дніпряни завоювали «золото» на чемпіонаті України з легкої атлетики отключены

В місті Кропивницькому відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2004 року народження та молодші). Вихованці спеціалізової дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву №3 переможцями та призерами, завоювавши одну золоту, дві срібні та одну бронзову медалі.

Результати наступні: І місце – Микита Чалий – штовхання ядра; ІІ місце – Володимир Ланевич – біг 2000 м з перешкодами; ІІ місце – Назар Степанов – біг 110 м з бар’єрами; ІІІ місце – Єлизавета Кобелєва – біг 800 м.
Також із 18 по 20 червня 2019 року в місті Кропивницькому відбувся чемпіонат України серед юнаків (2002 року народження та молодші) з легкої атлетики. Вихованці школи вибороли чотири золоті, дві срібні та одну бронзову медалі. І місце – Катерина Онісімова – біг 2000 м з перешкодами; І місце – Ганна Онуфрієва – потрійний стрибок; І місце – Катерина Лебідь – штовхання ядра; І місце – Катерина Лебідь – метання диску; ІІ місце – Олександр Онуфрієв – стрибки з жердиною; ІІ місце – Валерія Бучковська – метання диску; ІІІ місце – Дмитро Таньчук – стрибки у висоту.

Поделиться: