Бадмінтоністка із Дніпра здобула три нагороди на чемпіонаті України

25.06.2019 20:48   -
Новини

Бадмінтоністка із Дніпра здобула три медалі на чемпіонаті України серед любителів і ветеранів. Змагання видалися «врожайними» для викладачки кафедри фізвиховання та спорту Дніпровського національного університету ім. О. Гончара Марії Присяжної.

Як повідомляють в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА, учасниками чемпіонату України стали понад 100 спортсменів із 14 областей країни.
Марія Присяжна здобула першість у жіночому одиночному та парному розрядах, а також посіла друге місце у міксті (змішаний розряд).
Спортсменка увійшла до складу збірної України, яка виступатиме на IX чемпіонаті світу з бадмінтону серед ветеранів. За планом, змагання відбудуться на початку серпня у польському місті Катовіце.