Дніпропетровщина розпочала медичну співпрацю з Ізраїлем

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи Дніпропетровщина розпочала медичну співпрацю з Ізраїлем отключены

Фахівці клініки «Хорев» у місті Хайфа візьмуть до себе на стажування одного медика з обласної лікарні ім. Мечникова, а одного пацієнта цього закладу – на реабілітаціюПро це повідомляє прес-служба ДніпроОДА.

– Ізраїльські лікарі мають великий досвід у реабілітації військових, адже цієї країни також торкнулася війна.

ДніпроОДА розпочинає співпрацю з клінікою «Хорев» у місті Хайфа. Її фахівці готові виїжджати до Дніпропетровщини, щоб проводити лекції для медиків, брати до себе на стажування спеціалістів області. І, що важливо, безкоштовно лікувати наших бійців, – повідомляють в прес-службі.

Ініціатор проекту – головний лікар медичного центру «Хорев» у Хайфі Роман Барак. Чоловік очолює проект «Лікарі без кордонів». Разом із колегами він відвідав обласну лікарню ім. Мечникова, провів лекції для медиків закладу, поспілкувався з пацієнтами. Ізраїльські фахівці запрошують на місячне стажування медика з обласної лікарні ім. Мечникова. Усі витрати – квитки, проживання, навчання, сертифікати – вони беруть на себе.

– Ми визначились й з пацієнтом, якого візьмемо до себе на реабілітацію. Дніпровські колеги вже врятували йому життя, ми повернемо його якість. Боєць буде у нас стільки, скільки знадобиться, – сказав головний лікар медичного центру «Хорев» Роман Барак.

Поделиться: