В Солоному реконструюють опорну школу

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи В Солоному реконструюють опорну школу отключены

Солонянську опорну школу вперше за 40-річне існування осучаснять обласним коштом

До 1 вересня оновлять будівлю ззовні, а протягом навчального року капітально відремонтують приміщення всередині та зведуть сучасний стадіон зі штучним футбольним полем, – про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА

У школі в першу чергу замінили покрівлю – стара вже давно протікала. Поставили енергозберігаючі вікна й наразі реконструюють фасад – він буде енергоефективним і яскравим. Всередині замінять системи опалення та водопостачання, відремонтують класи, придбають сучасне обладнання і меблі.

У школі вже в цьому навчальному році запрацює ресурсна кімната для дітей із особливими освітніми потребами та медіатека. А ще збудують новий стадіон зі штучним футбольним полем та зоною для воркаута.

– Ми не можемо дочекатися, коли побачимо нову школу. Сподіваємося, що в ній наші діти прагнутимуть краще навчатися, – розповів батько учениці Сергій Сухенко.

Повну реконструкцію школи планують завершити до 1 вересня наступного року.Наразі на Дніпропетровщині тривають роботи з реконструкції Петриківської, Царичанської, Межівської та Юр’ївської опорних шкіл.

Поделиться: