У ВЕТЕРАНІВ ОБЛАСТІ – НОВИЙ ОЧІЛЬНИК

  03.11.2021 10:31   -
Влада

Відбувся черговий пленум обласної організації ветеранів України, учасники якого підбили підсумки роботи за звітний період та окреслили напрями діяльності на перспективу.

Було обрано новий склад ради Дніпропетровської обласної організації ветеранів та затверджено склад президії організації.

У ході заходу відбулися вибори очільника обласної ветеранської спільноти. Більшістю голосів присутніх, а також голосами у надісланих поштою бюлетенях з місць ним обрано Сергія Дорошева, який до цього виконував обов’язки заступника голови організації. Заступником голови став Віктор Волков.

Учасники пленуму щиро подякували Станіславу Миколайовичу Шевченку, який незмінно майже два десятиліття очолював обласну організацію, за плідну роботу по захисту інтересів ветеранів, неперевершений талант організатора, вміння згуртувати навколо себе однодумців.

Довідка «Зорі»
Сергій Дорошев – капітан І рангу у відставці.
У 2011 році був обраний головою регіональної громадської організації «Асоціація ветеранів-підводників України» та членом обласної ради ветеранів.
У 2013 році призначений заступником голови Дніпропетровської обласної ради ветеранів – головою комітету ветеранів військової служби (з 2020 року комітету ветеранів війни та військової служби). У 2019 році обраний членом ради та президії Організації ветеранів України, членом Координаційної ради ветеранів СНД.

Олександр ПЕРЕПЕЛИЦЯ

Поділитись:

Попередня стаття: