У Петропавлівці звели будинок для молодих лікарів

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Петропавлівці звели будинок для молодих лікарів отключены

У селищі Петропавлівка звели будинок під соціальне житло. Як повідомляє прес-служба ДніпроОДА, ключі від нових квартир отримають чотирнадцять родин молодих лікарів.
– Соціальне житло – це найкращий метод боротьби з нестачею кадрів у селах, – зазаначають в прес-службі. – Цьогоріч зводяться чотири будинки – у Васильківському, Петропавлівському, Юр’ївському та Царичанському районах. Ключі від власних осель отримають півсотні спеціалістів.
Про будинок для молодих лікарів у Петропавлівці мріяли більше двадцяти років.
– У нас бракує медиків. Переважно працювати у селищі залишаються лише ті, кому є, де жити. Тобто місцеві. З появою соціального житла до нас зможуть приїжджати фахівці з інших районів. Дуже чекаємо на молодих терапевтів, хірургів, травматологів, дерматологів, – розповів головний лікар Петропавлівської райлікарні Віталій Третинко.
Двоповерховий житловий будинок у Петропавлівці звели менш ніж за рік. У ньому розмістили десять однокімнатних, по чотири двокімнатних та трикімнатних квартири. В оселях зроблений ремонт, індивідуальне опалення, встановлена сантехніка.
– Вже є п’ять молодих фахівців, які бажають оселитися в будинку. Решта квартир – вільні. Взагалі, це перший будинок під соціальне житло у нашому селищі. Вдячні обласній владі за фінансову підтримку, самі б не впоралися», – сказала в.о. голови Петропавлівської райдержадміністрації Наталія Шевченко.

Поделиться: