У Центрах адмінпослуг області видаватимуть біометричні паспорти

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Центрах адмінпослуг області видаватимуть біометричні паспорти отключены

Шість ЦНАПів Дніпропетровщини закупили обладнання для видачі біометричних паспортів. У Центрі Кривого Рогу вже можна отримати цю послугу, решта – підключає обладнання, – про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА– ЦНАПи – це сучасно та зручно. Не потрібно далеко їздити чи стояти в довгій черзі, щоб отримати необхідну адмінпослугу. Важливо, що такими якісними сервісами на Дніпропетровщині користуються не лише містяни, а й мешканці сіл. В ЦНАПах області вже можна отримати близько 200 найбільш затребуваних послуг. Впроваджується ще одна популярна послуга – оформлення ID паспорту громадянина України та біометричного закордонного паспорту, – зазначили у прес-службі.

Такі паспорти вже можна отримати в ЦНАП Кривого Рогу. Ще в п’яти Центрах зараз підключають обладнання. Воно працюватиме у Дніпрі, Кам’янському, Апостолівській та Слобожанській об’єднаних громадах, селі Александропіль.

Наразі на Дніпропетровщині працюють 55 ЦНАПів – це найбільше в Україні. Найближчим часом такі Центри відкриють в Новоолександрівській та Грушівській об’єднаних громадах.

Поделиться: