«СЛУГИ» ЧИ ОПОЗИЦІЙНА СИЛА?

2 месяца ago Zorya Комментарии к записи «СЛУГИ» ЧИ ОПОЗИЦІЙНА СИЛА? отключены

«Зміна влади на опозицію біля керма дає поштовх розвитку», – експерт.
Незважаючи на, здавалось би, різноманіття вибору – більше десятка партій до рад різного рівня – вся боротьба зводиться до простого вибору. Вибору між владою та опозицією. Між ними і розгортається основна сутичка за серце і голос виборця.

За результатами соціологічного дослідження ГО «Центр дослідження розвитку територій», яка з 7 по 10 жовтня опитала 2400 мешканців області, за «ОПОЗИЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ – ЗА ЖИТТЯ» на виборах до обласної ради готові голосувати 26,7% опитаних (серед тих, хто визначився з вибором партії).

Вторить цим результатам і опитування ТОВ «Українська соціологічна група» (2-11 жовтня): на виборах до облради ОПЗЖ отримує 25,4% голосів, на виборах до міськради Дніпра -17,9%. Експерти очікують, що ближче до виборів рейтинг партії ще підніметься, тому що виборці, які не визначилися з вибором, завжди йдуть за лідером виборчих перегонів.

Підтримка партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» мешканцями Дніпропетровщини не випадкова. Партія зібрала вагому команду професіоналів у різних сферах, які можуть і готові взяти на себе відповідальність за розвиток області в найближчі 5 років. Партія виступає
опонентом чинної влади, але не тільки аналізує і критикує її дії, а пропонує свої варіанти вирішення. Наприклад, ОПЗЖ заявляла про підготовку своєї програми розвитку сільської медицини в області, про підтримку промислових підприємств, про те, що великі міста регіону перестануть бути тільки донорами обласного бюджету.

Підтримка ОПЗЖ більш ніж чвертю виборців Дніпропетровської області свідчить про те, що команда
«ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ» претендуватиме на пост голови обласної ради. Це завдання якраз по плечу для серйозних і відповідальних людей.

«У багатьох країнах дві протиборчі політичні сили раз по раз змінюють одна одну при владі – саме це дає поштовх розвитку, а не застою, – стверджує експерт зі стратегічних комунікацій Владислав Міхеєв. – Вибір насправді дуже простий: якщо подобається ни-
нішня ситуація, то голосуєш за чинну владу. Якщо хочеш поліпшення у своєму житті, миру в країні, гідної зарплати і пенсії, – обираєш опозицію».

А перешкодити ОПЗЖ стати біля керма регіонального парламенту Дніпропетровщини може тільки пожвавлення дрібних партійних проектів, які створені, щоб відтягнути голоси виборців, а потім подорожче продати свою лояльність при створенні більшості в місцевій раді.

Олена КОВАЛЬ

Поделиться: