Скільки потрібно на охорону фонтанів?

  29.05.2024 10:17   -
Влада Суспільство

Минулого тижня робоча група «Прозорість та підзвітність» вкотре виявила завищені ціни на закупівлю товарів і послуг.

На черговому засіданні вже добре відомої на Дніпропетровщині робочої групи розглядали декілька нових тендерів, на які звернули увагу фахівці. Головна причина – завищені ціни. Замовникам рекомендували переглянути закупівлі.

«Проаналізували чергову порцію сумнівних закупівель. Вказали учасникам зустрічі на недоліки їхніх тендерів. Рекомендували ретельно передивитися. Результатом мають бути заощаджені кошти», – зазначив перший заступник начальника ДніпроОВА Володимир Орлов.

Серед перших розглянули закупівлю транспортних послуг. Виявили, що замовити їх по ринковій вартості можна на третину дешевше.

Наступне – тендер на придбання насосів та компресорів для водоканалу. Якщо раціонально підійти до торгів, замовник зможе заплатити на 1,5 млн грн менше.

Учасники наголосили, що у Дніпрі забагато збираються витратити на охорону фонтанів. У Кам’янському – інфраструктурних об’єктів. В останньому також питання до вартості послуг з дератизації та дезінсекції у багатоповерхівках. В середньому по ринку обробка приміщень від гризунів і комах дешевша на 60%.

Як завжди, учасникам зустрічі вказали на недоліки їхніх тендерів, а також рекомендували ретельно передивитися всі пропозиції. У підсумку мають бути заощаджені кошти.

Загалом результат роботи групи «Прозорість та підзвітність» – 49 переглянутих тендерів та понад 680 мільйонів гривень зекономлених коштів…

Поділитись: