Сільським родинам загиблих АТОвців допоможуть

  24.07.2017 13:06   -
Влада Суспільство

Майже 3 мільйони гривень виділили з обласного бюджету на допомогу сім’ям загиблих АТОвців. Рідні полеглих з сільської місцевості Дніпропетровщини щомісяця отримуватимуть 1640 гривень, – про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА.
– Раніше в кожному місті була власна програма, яка передбачала щомісячну або щорічну допомогу цим людям. Суми всюди різнилися. Сільські бюджети взагалі не мали можливості виділяти кошти на такі виплати. В результаті у містах рідні загиблих отримували допомогу, а в селах – ні. Тепер цю проблему вирішили, – кажуть у прес-службі.
Дніпропетровщина однією з перших в Україні систематизувала місцеві виплати родинам загиблих бійців АТО. На останній сесії обласної ради прийняли рішення про виділення для цього 2,9 млн грн – ці кошти підуть на щомісячні виплати 292 членам родин полеглих АТОвців в сільській місцевості. З серпня вони щомісячно отримуватимуть по 1640 гривень, а з грудня – по 1700 грн.
-Міста Дніпропетровщини повинні передбачити відповідні суми у власних програмах. Це пряма відповідальність мерів, – наголошують в ОДА.
У містах Дніпропетровщини мешкають 773 члени родин загиблих бійців АТО.