У Дніпрі відбувся джазовий фестиваль

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі відбувся джазовий фестиваль отключены

На минулих вихідних у Дніпрі на Монастирському острові відбувся міжнародний фестиваль «Джаз на Дніпрі-2017», в якому загалом взяли участь більше 90 музикантів. Програма заходу на протязі обох днів була дуже насиченою. Ведучими фестивалю стали музикант Майкл Мвенсо та в.о. міського голови Дніпра Яніка Мерило.

У суботу на сцену вийшли як зарубіжні зірки джазу, так і знамениті вітчизняні музиканти – Андрій Кондаков, Віктор Двоскін, Ірина Родилес, камерний оркестр «Времена года» тощо Завершив вечір виступ одного з хедлайнерів фестивалю – володарки «Греммі» Патті Остін. В неділю своїми виступами глядачів потішили Тетяна Гончарова, Маргарита Кондакова, Ніколь Рошель, Майкл Мвенсо та інші зірки джазу.
Фестиваль зібрав величезну кількість шанувальників джазу – як у віп-секторі, так і у фанзоні, де глядачі сиділи прямо на траві й піску. Музичне свято завершилося 23 липня далеко за північ – фіналу дочекалися найвитриваліші любителі джазу. А наступного року на дніпрян чекає вже 50-й – юбілейний джазовий фестиваль.

Поделиться: