Працювати чесно та відкрито

  08.11.2023 11:58   -
Влада

На цьому наголошує Президент Володимир Зеленський. Таких принципів притримуються на Дніпропетровщині. Саме тому в області створили робочу групу «Прозорість та підзвітність».

Саме під такою назвою провели і семінар для представників громад, навчальних закладів, структурних підрозділів ОВА. Залучили фахівців. Спікери розповіли, як правильно проводити тендери через електронну платформу.

До появи онлайн-системи «Прозорро» сфера держзакупівель в Україні була закритою. Це сприяло корупції. Зараз же весь процес може побачити кожен. А отже, й контролювати.

«Розуміємо виклики часу й посилюємо нагляд. Зокрема, за ефективним використанням коштів з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

Наш регіон – серед лідерів країни за обсягами публічних закупівель в «Прозорро». Ми – на другому місці після Київщини. За 7 років роботи системи зареєстровано понад 1,2 мільйона торгів на суму 572 мільярди  гривень», – наголошує перший заступник очільника Дніпропетровської ОВА Володимир Орлов.

Він упевнений, що ця зустріч була корисна.

«Вона стала майданчиком для обміну досвідом і можливістю прояснити суперечливі моменти», – написав посадовець на особистій сторінці в Facebook.

Лана ТОНКОПРЯД

Поділитись: