ПОВЕРНУТИ МОЖЛИВІСТЬ БАЧИТИ СВІТ
![](https://zorya.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-19_11-21-24.jpg)
Нещодавно голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак передав одній зі спеціалізованих лікарень Дніпра партію сучасного медичного обладнання. Там дітям та дорослим допомагають відновити зір. Серед пацієнтів і наші оборонці.
![](https://zorya.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-19_11-21-20-1110x821.jpg)
До медиків, які спеціалізуються на відновленні зору, військові часто потрапляють з множинними травмами. Окрім ураження очей – перелами, опіки, струси мозку.
Для таких пацієнтів потрібні більш комфортні умови. Як-от, наприклад, сучасні багатофункціональні ліжка.
Саме такі передали одній з лікарень обласного центру, де пораненим героям повертають можливість бачити світ. Отже, для бійців, які отримали численні поранення, тепер облаштують більший комфорт.
Кожне ліжко – з пультом, що регулює положення тіла. Пацієнти матимуть змогу обрати найзручніше для себе.
«За цю поставку вдячний благодійникам, які завжди поруч, – каже очільник ОВА. – Вона не остання. Адже потреба у медзакладу ще є»
Ганна БОЙКО