«Петриківський дивоцвіт»: поєднання традицій і сучасності

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи «Петриківський дивоцвіт»: поєднання традицій і сучасності отключены

16 вересня в Петриківці пройде 10-й ювілейний етно-фестиваль «Петриківський дивоцвіт». Стати учасником цього заходу зможе кожен охочий

Автор: Ольга ЄРЕШКО

Про це на прес-конференції повідомив голова обласної ради Гліб Пригунов. Також він розповів журналістам про розклад фестивалю. Протягом дня пройде безліч майстер-класів, конкурсів, зокрема, «Кращий рибалка». Будуть організовані спеціальні зони, де можна буде скоштувати традиційну українську їжу. Крім того, будуть спеціальні зони для відпочику та так звані «виставкові поляни» з кращими надбаннями та виробами з усіх куточків Дніпропетровщини.

На ювілейний етно-фестиваль запрошені: науковці та діячі культури з різних областей України, представники дипломатичних місій і представники дружніх інституцій з Европи, а також всі мешканці Дніпропетровської області.

«Філософія фестивалю – це поєднання традицій і сучасності. Він демонструє, як традиції інтегруються у сучасні надбання, як існують поруч. Головна мета фестивалю – створити яскравий відпочинок і культурне дозвілля для всієї родини», – зауважив Гліб Пригунов.

Планується встановити новий рекорд України – найдовше панно, оздоблене Петриківським розписом. На «Поляні казок» вас зустрінуть дитячі атракціони, аніматори, етно-лабіринт, смаколики. Крім того, приємним сюрпризом для учасників фестивалю буде виступ групи «ТІК».

Дістатися фестивалю буде нескладно: організовано спеціальний трансфер від цирку до Петриківки. Вартість проїзду – 30 грн в один бік. Для тих, хто приїде власним авто, створені місця для парковки.

Поделиться: