Офіс президента відхрещується від заяв Бужанського про свій високий рейтинг

1 месяц ago Zorya Комментарии к записи Офіс президента відхрещується від заяв Бужанського про свій високий рейтинг отключены

Пам’ятаєте, як центральними та місцевими ЗМІ «розганяли» інформацію, нібито парламентар від «Слуги народу» Максим Бужанський вирвався в лідери мерських перегонів у Дніпрі? Однак тривало це недовго.

Днями медіарадник керівника Офісу Президента України Михайло Подоляк повідомив, що Бужанський взагалі розглядається як кандидат у міські голови обласного центру Дніпропетровщини.

Подоляк упевнений, що всі передвиборчі перегони для «Слуги народу» в Дніпрі взагалі втрачають сенс, тому що, за даними соцопитування, діючий очільник Дніпра Борис Філатов на даний момент набирає 43% голосів виборців. Найближчий же більш-менш реальний кандидат від партії «Слуга народу», головний лікар обласної клінічної лікарні імені І. І. Мечникова Сергій Риженко, має у власному активі близько 13%. Зрозуміло, цього явно недостатньо, щоб скласти Філатову серйозну конкуренцію, вже не кажучи про вірогідність перемогти.

Радник Андрія Єрмака також повідомив, що через внутріштабні міжусобні «розбірки» у місцевому осередку «Слуги народу» повністю відірвалися від реальності. Як наслідок – вибудувати відносини з регіональними елі-тами «зеленим» партійцям досі не вдається.

Михайло ВОЛКОНСЬКИЙ

Поделиться: