Область посилено готується до зими

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи Область посилено готується до зими отключены

На Дніпропетровщині триває підготовка до опалювального сезону. Комунальники перевіряють стан котелень, лагодять та оновлюють інфраструктруОсоблива увага до об’єктів житлової сфери, лікарень, дитячих садків, – про це повідомляє департамент ЖКГ та будівництва ДніпроОДА.

– До 1 жовтня вся інфраструктура має бути повністю готова. За це відповідають керівники міст та районів. Аби холоди не застали зненацька, нині в області перевіряють стан обладнання в котельнях, теплотраси. В цілому, можемо сказати, що Дніпропетровщина готова до зими вже на 70 відсотків, – розповіли в департаменті.

Комунальники утеплюють покрівлі житлових будинків, ремонтують та промивають опалювальну систему, лагодять щитові й проводять профілактичні роботи на теплових мережах.

Наразі до опалювального сезону готова 881 котельня, 11 335 будинків та майже 160 медзакладів, 626 дитсадсків та 803 шкіл області. А загалом мають підготувати більше тисячі котелень, майже 15,5 тисяч житлових будинків, 221 лікарню і близько 2 тисяч навчальних закладів.

Нагадаємо, опалювальний сезон стартує, коли температура повітря не перевищуватиме 8 градусів протягом трьох діб.

Поделиться: