НІКОЛИ НЕ ЗГАСНЕ СВЯЩЕННА ПАМ’ЯТЬ

  29.09.2021 16:09   -
Влада

У Дні визволень населених пунктів Дніпропетровської області від нацистської окупації представники «Опозиційної платформи – За життя» вшанували пам’ять героїв-визволителів.

Вересневі дні на Дніпропетровщині завжди хвилююче тривожні, з радістю і сумом навпіл. Адже саме у вересні 1943 року почалося визволення області від німецько-фашистських загарбників.

У кожному місті, селищі, селі Дніпропетровської області у День визволення від нацистської окупації представники «Опозиційної платформи – За життя» разом з місцевими ветеранськими організаціями вшановують пам’ять, віддають данину вдячності та поваги всім, хто пройшов через страшну війну: тим, хто залишився в живих, і тим, хто загинув у бою за наш край, за мирне сьогодення.

«Дати визволення кожного міста і району Дніпропетровщини назавжди залишаться символом мужності і героїзму нашого народу. Скільки б не минуло років, ніколи не померкне священна пам’ять про ті події, про тих, хто ціною власного життя врятував нашу Батьківщину, самовіддано, героїчнона фронті і в тилу наближав жаданий день Великої Перемоги, – каже керівник Дніпропетровської обласної організації партії «Опозиційна платформа – За життя» Геннадій Гуфман. – Пам’ять про війну 1941-1945 років жива в наших серцях. І наш святий обов’язок – передати правдиву історію про неї наступним поколінням».

Квіти від «ОПЗЖ» біля меморіалів і братських могил во-їнів-визволителів і партизан у містах та селах лівобережної частини Дніпропетровщини: від Межової до Царичанки, від Покровського до Перещепиного, нагадують землякам про великий подвиг, здійснений в ім’я життя!

«Упевнений, жоден житель нашої області, за яку віддали свої життя тисячі бійців і підпільників, в ці дні не може залишитися байдужим, – вважає Геннадій Гуфман. – Та кров, яка була пролита за нашу землю, сьогодні живе в серцях вдячних нащадків, вона – в наших успіхах, у трудових досягненнях».

Поділитись:

Попередня стаття: