КОНТРАФАКТУ- стоп!
![](https://zorya.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-06_13-31-03.jpg)
На жаль, і досі на вітчизняному ринку залишається чимало нечесних ділків…
Тих, які ввозять до області «ліву» тютюнову продукцію, а потім реалізовують її в обхід правил. Цим не тільки порушують закон, а й грабують країну. Отримують мільйонні прибутки, проте не сплачують до бюджету ні копійки.
Роботу по виявленню таких на Дніпропетровщині посилено. Залучили всіх – правоохоронців, силовиків, податківців. Вони проводять рейди, приходять до горе-бізнесменів і з обшуками. За перший місяць 2024-го вже вилучили декілька сотень коробок товару без акцизу.
![](https://zorya.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-06_13-31-16-1110x740.jpg)
«Бачимо результат, та у масштабах Дніпропетровщини цього недостатньо. Аби скорегувати подальші кроки зібралися Регіональною робочою групою, яка займається цими питаннями. Долучився до засідання й нардеп Дмитро Припутень. Онлайн були представники «Укртютюну», – розповів нам перший заступник ДніпроОВА Володимир Орлов.
Ольга ХАРЧЕНКО