«КАДРОВА РЕВОЛЮЦІЯ» НА ДНІПРОПЕТРОВЩИН! ПОЧИНАЄТЬСЯ?

  26.01.2023 22:13   -
Влада

Те, що в області вже давно передбачали, нарешті стало реальністю. Голова ОВА Валентин Резніченко написав заяву про відставку, а нового очільника Дніпропетровщини Президент поки що не призначив…

Ввечері 23 січня стало відомо про відставку заступника голови Офісу Президента Кирила Тимошенка, а вже вранці наступного дня заява була оприлюднена і навіть підписана. Кількома годинами пізніше з’явилась ще одна заява – очільника Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченка, якого пов’язували з Тимошенком-молодшим.

Таким чином, очікуваний кадровий «вибух» регіонального масштабу відбувся майже через 3 місяці після початку розгортання у вітчизняних медіа скандалу про підряд на будівництво доріг в області вартістю близько 1,5 мільярда гривень, які отримала фірма, очолювана «людиною, близькою до Резніченка» – сексапільним фітнес-тренером Яною Хлантою. Кому цікаві подробиці – Ішіадгат на поміч. Але для людей обізнаних ще на початку листопада, попри появу дніпровського «ватажка» поруч із Зеленським у звільненому Херсоні, було зрозуміло на Поля, 1 згодом в’їде хтось новенький. Поки що незаплямований.
Тим більш, що у владі Резніченко значною мірою вважався креатурою Тимошенка-молодшого, а до його батька, колишнього директора корбанівсько-філа-тівського торговельного центру «Пасаж» любив приїздити «порадитися» у двір облради…

Відтепер прогулянки Валентина Михайловича та Владлена Васильовича скінчилися, і, схоже, що надовго. Принаймні керівникові найбільшої фракції в обласній раді доведеться вибудувати нові відносини з
новим керівником області. Хто ним стане – досі велике питання. Бо є варіанти. Невдала спроба призначити губернатором «хлопчика Бондаренка» була дуже показовою (вистачило лише на рік та три місяці) та зіпсувала стратегічні перспективи «слуг народу» в області надовго.

Плюс – призвела до створення дивної депутатської коаліції восени 2020-го. Формально її очолює голова облради, «слуга» Микола Лукашук. А фактично – самі знаєте. Хто-хто – пан Геннадій Корбан, який навіть з далекого Лондона встигає тримати руку на пульсі міста-міль-йонника та усієї області.

Але! У «зелених» саме зараз – і не завдяки війні – є можливість багато чого змінити. На рівні не тільки політичних партій у депутатській більшості, а й окремих особистостей. Потрібно лише добре розумітися на правилах гри. А ще бути готовими до нетривіальних кадрових комбінацій.

І обов’язково грати до фінального свистка. Як це важливо, відчув на собі Святослав Олійник два роки тому.

Андрій БОГАТИРЬОВ

Поділитись:

Наступна стаття: