ГЕННАДІЙ ГУФМАН ПОДАРУЄ ЖИТЕЛЯМ ОБЛАСТІ «ХВИЛИНИ СЛАВИ»

  13.10.2021 11:06   -
Влада

Відомий на Дніпропетровщині політик, громадський діяч та меценат Геннадій Гуфман виступив ініціатором нового регіонального шоу талантів

Після минулорічного успіху на місцевих виборах та обрання на посаду першого заступника голови обради він мав змогу зосередитись на чиновницькій діяльності. Але у поважному кабінеті життя не закінчується – всі численні проекти Геннадія Гуфмана продовжуються. І навіть створюються нові. Завдяки одному з них кожний істинно творчий житель нашої області зможе отримати справжнє творче задоволення.

Коли про це стало відомо, ми вирішили дізнатися про подробиці, як то кажуть, з перших рук.

– В Україні вже вистачає різноманітних талант-шоу, і всі вони досить схожі. Чи буде якась «родзинка» у вашого?

– Більшість існуючих проектів мають статус загальнонаціональних «фабрик зірок». Я ж хочу, щоб з’явився проект, розрахований винятково на пересічних мешканців Дніпропетровщини. Щоб учасники відчули сплеск творчої енергії, навіть ейфорії. Свою «хвилину слави», про яку вони мріяли все життя – якщо навіть побоювалися про це зізнатися.

Ми не робитимемо чергову спробу відшукати нових представників шоу-бізнесу! Навпаки.

Якщо ти вчитель або механік у колишньому колгоспі, чи рядовий бухгалтер у сільраді, але душа в тебе співає не тільки у думках, – ти заслуговуєш на визнання. Принаймні раз у житті вийти і підкорити велику професійну сцену. Хоча б на 10 хвилин гучно, на всю область, заявити про себе та дати привід пишатися родичам, близьким, сусідам, колегам. Та ще й підкорити глядачів, поділитися з ними своїми неповторними емоціями…

У цьому головна цінність, і саме така наша мета.

– Проект отримав досить амбітну назву #HZIRKA. В ньому братимуть участь лише ті, хто захоплюється вокалом, чи рамки дещо ширші?

Я впевнений, що жодних обмежень не має бути – ані за жанром, ані за віком. Тому запрошуємо не лише співаків, а й танцівників, фокусників, комедіантів та будь-яких інших талановитих людей.

– Як саме все відбуватиметься?

Два попередні відбіркові тури і фінал. Подача заявок та онлайн-відбір першого туру триватимуть до 1 листо-
пада. Заявку на участь може подати будь-який мешканець Дніпропетровщини. Потрібно лише записати відео та опублікувати його в TikTok з хештегом #ЯZIRKA або відправити на пошту оргкомітету. Таким чином ми визначимо 50 учасників, що пройдуть до другого туру.

Потім, шляхом глядацького голосування, будуть відібрані 20 учасників, до яких вирушить знімальна група, щоб

зняти про них сюжети. Саме вони візьмуть участь у фінальному гала-концерті, який відбудеться 11 грудня в театрі опери та балету обласного центру. Там буде визначено трійку фіналістів і головного переможця, він отримає сертифікат на 100 тисяч гривень.

– Вирішуватиме місцеве журі із «зірок» обласного значення?

На всіх етапах, крім завершального – гляда-цьке голосування. Фінальну трійку визначатиме журі, до якого увійдуть відомі творчі особистості регіону.

Проте щодо суддівства та його рівня можна не сумніватися, адже остаточну згоду взяти участь у журі вже надала популярна співачка національного, навіть загальноєвропейського рівня. Хто саме – нехай деякий час залишається сюрпризом.

– Однак чи дійсно цікаві поп-зіркам «великого калібру» регіональні події?

– Уявіть собі. Багато з них добре розуміють, як важливо творчій людині, не причетній до професійного шоу-бізнесу, реалізувати свій потенціал. І що означає потрапити на велику сцену таланту з глибинки, з села або маленького містечка. Це подія ж усього життя, пам’ять на все життя і мотивація міцніше триматися за життя саме тут, на рідній землі.

Тому й важливо підтримати таланти Дніпропетровщини, дати їм додатковий емоційний імпульс, який підтримуватиме багатьох на життєвому шляху.

Записав Іван КРОЛІВЕЦЬ

Поділитись: